Y079975K0000F0W
MFR.Part #
Y079975K0000F0W
JLCPCB Part #
C3922745
Package
2512
Description
-55℃~+220℃ 150mW 75kΩ ±1% ±3ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS