Y079620K0000B0W
MFR.Part #
Y079620K0000B0W
JLCPCB Part #
C3965993
Package
1206
Description
-55℃~+220℃ 20kΩ 31.25mW ±0.1% ±3ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS