Y077620K0000B0W
MFR.Part #
Y077620K0000B0W
JLCPCB Part #
C4156537
Description
-55℃~+220℃ 20kΩ 31.25mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS