RN732BTTD9533D50
MFR.Part #
RN732BTTD9533D50
JLCPCB Part #
C4281603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 953kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS