Y07954K99000F0W
MFR.Part #
Y07954K99000F0W
JLCPCB Part #
C3978981
Description
-55℃~+220℃ 20mW 4.99kΩ ±1% ±3ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS