Y07954K99000B0W
MFR.Part #
Y07954K99000B0W
JLCPCB Part #
C4052744
Description
-55℃~+220℃ 20mW 4.99kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±3ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS