RC2012J625CS
MFR.Part #
RC2012J625CS
JLCPCB Part #
C3941341
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS