Y0794350R000F0W
MFR.Part #
Y0794350R000F0W
JLCPCB Part #
C4221288
Description
-55℃~+220℃ 12.5mW 350Ω ±1% ±3ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS