Y0794100R000B0W
MFR.Part #
Y0794100R000B0W
JLCPCB Part #
C3944805
Description
-55℃~+220℃ 100Ω 12.5mW ±0.1% ±3ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS