RLR32C3001GMR64
MFR.Part #
RLR32C3001GMR64
JLCPCB Part #
C3476866
Description
-65℃~+150℃ 1W 3kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors