Y079374K7600T0L
MFR.Part #
Y079374K7600T0L
JLCPCB Part #
C1478006
Description
-55℃~+125℃ 600mW 74.76kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors