RNC55H2370FSRSL65
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H2370FSRSL65
JLCPCB Part #
C3395656
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 237Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors