Y079346K4000T0L
MFR.Part #
Y079346K4000T0L
JLCPCB Part #
C1479162
Description
-55℃~+125℃ 46.4kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors