CP0010750R0KE66
MFR.Part #
CP0010750R0KE66
JLCPCB Part #
C19341627
Description
-65℃~+225℃ 10W 750Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS