Y07931K13610T0L
MFR.Part #
Y07931K13610T0L
JLCPCB Part #
C1475883
Description
-55℃~+125℃ 1.1361kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors