CRCW040220K0JNED
MFR.Part #
CRCW040220K0JNED
JLCPCB Part #
C482264
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS