TZQ5252B-GS18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TZQ5252B-GS18
JLCPCB Part #
C7372095
Package
QuadroMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 100nA@18V 24V 33Ω 500mW 600Ω ±5% QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS