Y0793100K000V0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0793100K000V0L
JLCPCB Part #
C1489747
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors