Y0075212R020B9L
MFR.Part #
Y0075212R020B9L
JLCPCB Part #
C1462806
Description
-55℃~+125℃ 212.02Ω 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS