Y0072383R000T9L
MFR.Part #
Y0072383R000T9L
JLCPCB Part #
C1460859
Description
-55℃~+125℃ 250mW 383Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS