Y078998K0000T9L
MFR.Part #
Y078998K0000T9L
JLCPCB Part #
C1486849
Description
-55℃~+125℃ 300mW 98kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS