Y07895K70000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y07895K70000B9L
JLCPCB Part #
C1486995
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 5.7kΩ Metal foil resistor ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS