Y144280K0000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y144280K0000T0L
JLCPCB Part #
C1496322
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 500mW 80kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors