Y14538K80000V9L
MFR.Part #
Y14538K80000V9L
JLCPCB Part #
C1488348
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.8kΩ ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS