Y07892K50000B9L
MFR.Part #
Y07892K50000B9L
JLCPCB Part #
C1487006
Description
-55℃~+125℃ 2.5kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS