Y07892K50000A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y07892K50000A9L
JLCPCB Part #
C1487478
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.5kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.05% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS