Y07892K35000T9L
MFR.Part #
Y07892K35000T9L
JLCPCB Part #
C1487940
Description
-55℃~+125℃ 2.35kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS