Y078912K5000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y078912K5000T9L
JLCPCB Part #
C1464482
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12.5kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS