Y078919K0000F9L
MFR.Part #
Y078919K0000F9L
JLCPCB Part #
C1484300
Description
-55℃~+125℃ 19kΩ 300mW Metal foil resistor ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS