Y078915K0000F9L
MFR.Part #
Y078915K0000F9L
JLCPCB Part #
C1460633
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS