Y078910K0000F9L
MFR.Part #
Y078910K0000F9L
JLCPCB Part #
C1462319
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS