Y078918R0000D9L
MFR.Part #
Y078918R0000D9L
JLCPCB Part #
C1459483
Description
-55℃~+125℃ 18Ω 300mW ±0.5% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS