H449R9BZA
MFR.Part #
H449R9BZA
JLCPCB Part #
C1409223
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 500mW Metal Film Resistors ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS