RL20S270JB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RL20S270JB14
JLCPCB Part #
C3354727
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-65℃~+175℃ 27Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors