Y0789100K000T0L
MFR.Part #
Y0789100K000T0L
JLCPCB Part #
C1483407
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors