SQPW5100RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQPW5100RJ
JLCPCB Part #
C1366132
Package
Plugin
Description
-55℃~+250℃ 100Ω 5W ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS