Y0789100R000T0L
MFR.Part #
Y0789100R000T0L
JLCPCB Part #
C1464257
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors