Y078610R1000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y078610R1000F9L
Description
-55℃~+125℃ 10.1Ω 600mW ±1% ±1ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS