Y078615R4000F9L
MFR.Part #
Y078615R4000F9L
JLCPCB Part #
C1469529
Description
-55℃~+125℃ 15.4Ω 600mW ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS