Y0786100K000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0786100K000B9L
JLCPCB Part #
C1488350
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS