TWW10J430E
MFR.Part #
TWW10J430E
JLCPCB Part #
C2646859
Description
-55℃~+275℃ 10W 430Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS