Y0786100K000F9L
MFR.Part #
Y0786100K000F9L
JLCPCB Part #
C1488249
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS