Y078599R7500T9L
MFR.Part #
Y078599R7500T9L
JLCPCB Part #
C1474959
Description
-55℃~+125℃ 600mW 99.75Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS