Y078599R7500Q9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y078599R7500Q9L
JLCPCB Part #
C1471251
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 99.75Ω ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS