H8226RBZA
MFR.Part #
H8226RBZA
JLCPCB Part #
C1406273
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS