Y07858K25000B9L
MFR.Part #
Y07858K25000B9L
JLCPCB Part #
C1464431
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.25kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS