RNC70H1052FRB14
MFR.Part #
RNC70H1052FRB14
JLCPCB Part #
C3495030
Description
-65℃~+175℃ 10.5kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors