RER70F45R0RCSL
MFR.Part #
RER70F45R0RCSL
JLCPCB Part #
C6643706
Description
20W 45Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance