Y0785606R605T9L
MFR.Part #
Y0785606R605T9L
JLCPCB Part #
C1492417
Description
-55℃~+125℃ 600mW 606.605Ω Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS