RN55D4701FRE6
MFR.Part #
RN55D4701FRE6
JLCPCB Part #
C1856071
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors